Gta samp server ip 82.208.17.10:27971
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gta samp server ip 82.208.17.10:27971


You are not connected. Please login or register

Ručné vytváranie závodov (A-Team pouze)

2 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

Wampyro


Administrátor - Náborář
Administrátor - Náborář

Nazdar, dostal som nápad, ktorí pomôže vytvárať závody pre hráčov kde sa budú baviť a zarábať peniaze. Takže ma napadlo, prečo nie vlastné závody ktoré si a-team pripraví vopred a navrhne podľa vlastnej vôle. To by ale musel byť príkaz, ktorí by vytvoril začiatok závodu na mieste kde momentálne stojí daní človek a ešte by bolo treba príkaz na checkpointy.

Môj návrh na príkazy:
Začiatok - /createrace a tam zadám Race Slot 1 (Slotov na race by tam mohlo byť takích 100)
Checkpoint - /cp a tam sa vytvorí checkpoint

Na konci keď je už závod dokončení, tak ho iba otestuje a-team príkazom /race a tam zadá slot kde to chce uložiť a keď dvoj klikne na daní race slot tak sa otvorí tabuľka kde si a-team môže vybrať či TEST RACE kde sa može pripojiť jedine a-team alebo iba RACE kde sa môže pripojiť každý.

Keď sa pripoja ľudia na závod, dá ich to na dané miesto kde je začiatok a budú zamrznutý aby sa nemohli hýbať. A keď bude chcieť odštartovať a-team závod tak dá iba príkaz /startrace

PS:Ďakujem za pochopenie.

INSPECTH

INSPECTH
Admin
Admin

Krásné , myslím si ale že je to v našem modě už možné Wink , ale nejsem si stoprocentně jistý . Mrknu na to a uvidíme . Děkujeme za nápad .


Upozorňuju že nápad nebude vyřešen hned . bude to trvat a dobu přípravy si stanovím podle volného času .

https://vilgaria.forumczech.com

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru