Gta samp server ip 82.208.17.10:27971
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gta samp server ip 82.208.17.10:27971


You are not connected. Please login or register

prihlaska do a teamu sprcek02

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1prihlaska do a teamu sprcek02 Empty prihlaska do a teamu sprcek02 Sun Aug 05, 2018 6:41 pm

sprcek02


pokročilý
pokročilý

ZAKLADNI OTAZKY
1.proc chci byt spravcem serveru protoze me to bavi a uz na predeslem serveru byla sranda
2.16 je mi let
3.jednou jsem byl zabanovan a to za hacky ale to mi bylo osm cca
4.ano mam cas na server ale taky chodim do prace nebudu tu uz kazdej den celej den jako na predeslim serveru
5.moje jmeno na serveru je sprcek02
6. tady je muj email sprcek02@seznam.cz
ADMIN OTAZKY
1.kdyz uvidim neci heslo v chapu hned vimazu chat a upozornim hrace at ho tam nepise
2.kdyz uvidim hackra nebo cheatera dam mu 3 varovani pokavad neuposlechne tak mu dam ban podle vaznosti co delal a myslim delku banu
3.jakmije uvidim zneuzivat admin lvl tak mu dam 2 upozorneni a pote co neposlechhne nahlasim to majiteli
4.pomuzu mu kdyz bude mit jakoukoli otazku a budu ji znat ohledne serveru tak mu ji odpovim


ZAMÍTNUTO  administrátorem cq_Qiut

2prihlaska do a teamu sprcek02 Empty Re: prihlaska do a teamu sprcek02 Mon Aug 06, 2018 9:14 pm

Wampyro


Administrátor - Náborář
Administrátor - Náborář

+ vieš čo robiť keď sú problémy
+ máš čas na server

- neprehladne napísané
- Vymažeš chat a upozorniš ho aby ho tam nepisal ? Blbý napad.. Radšej vymaž chat a napiš mu nech si zmení heslo



Za mňa NIE na koľko už je a-team plný a + sa mi nepáči tvoja prihláška
Skús štastie nabudúce keď bude ďalší nábor.

3prihlaska do a teamu sprcek02 Empty Re: prihlaska do a teamu sprcek02 Mon Aug 06, 2018 10:25 pm

sprcek02


pokročilý
pokročilý

Ale ty tu nemáš jediné slovo promiň ale musel jsem to napsat

4prihlaska do a teamu sprcek02 Empty Re: prihlaska do a teamu sprcek02 Tue Aug 07, 2018 7:20 am

Lucinka

Lucinka
pokročilý
pokročilý

sprcek02 _cG.[Q]uit_ je hl administrátor a na webe máš napísané Náborář - Moderátor

Len ten Náborář ti hovorí že príjma Ale OK


Za mňa NIE
Je plný a-team
a ostatne napísal _cG.[Q]uit_

5prihlaska do a teamu sprcek02 Empty Re: prihlaska do a teamu sprcek02 Tue Aug 07, 2018 10:44 am

Wampyro


Administrátor - Náborář
Administrátor - Náborář

sprcek02 neviem ako to vnímaš ty, ale Hlavný Administrátor si vyberá administrátorov Smile Kedže aj tu na webe mám titul Náborář - Moderátor tak asi o tom rozhodujem nemyslíš ?

6prihlaska do a teamu sprcek02 Empty Re: prihlaska do a teamu sprcek02 Wed Aug 08, 2018 9:52 am

INSPECTH

INSPECTH
Admin
Admin

Sprcku -  ještě jsem to pozměnil aby tomu bylo více rozumněno : Administrátor - Náborář
             

přihláška zamítnuta administrátorem cg_Qiut

https://vilgaria.forumczech.com

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru