Gta samp server ip 82.208.17.10:27971
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gta samp server ip 82.208.17.10:27971


You are not connected. Please login or register

žiadosť na Administratorku GTA

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1žiadosť na Administratorku GTA Empty žiadosť na Administratorku GTA Mon Aug 06, 2018 9:10 am

Lucinka

Lucinka
pokročilý
pokročilý

1)
-> Proč chcete být správce serveru? : Dobrý a-team je tam zábava a dobrý server
-> Kolik je vám let? : 15
-> Už jste někdy byli zakázáni nebo vzkopnuti ze serveru jiným adminem? : Nie
-> Máte čas se na server? : Áno na server mám veľa času
-> Vaše jméno na serveru: Lucinka
-> Váš E-mail (kde vás může náborář nebo výšší hodnost kontaktovat ohledně náboru): Khajitko18@gmail.com

::::::::::::::::::ADMIN OTÁZKY :::::::::::::::

-> Co uděláte když zahlídnete v chatu něčí heslo/login (jakýkoliv) ? : vymažem chat a upozorniť ho že aby si zmenil heslo lebo mu môžu zobraŤ učet
-> Co uděláte , když zahlídnete cheatera , hackera , nebo hráče využivající parkour mod?: Ak uvidím hackera cheatera automatický bana ja parkour mod tak iba ho upozorním 3x a ak neposlusne má ban
-> Jak se zachováte , když zahlídnete administrátora zneužívat admin LVL , nebo porušovat pravidla ?: Hned by som volala Hl admina alebo majitela.
-> Jak se zachováte při nátlaku nováčku na serveru ? : Najskôr ho privítať, Potom mu ukážem server a či s niečim nechce pomocť.

Ďakujém za Áno/Nie


PŘIJATA

2žiadosť na Administratorku GTA Empty Re: žiadosť na Administratorku GTA Mon Aug 06, 2018 10:08 am

INSPECTH

INSPECTH
Admin
Admin

Děkujeme za tvou přihlášku Wink

+ hezky upravené , přehledné
+ vidím v tobě potenciál , znáš základy a víš jak se chovat když uvidíš někoho porušovat /pravidla
+ máš čas na server to potřebujem


+ Za mě teda ANO

https://vilgaria.forumczech.com

3žiadosť na Administratorku GTA Empty Re: žiadosť na Administratorku GTA Mon Aug 06, 2018 11:03 am

Wampyro


Administrátor - Náborář
Administrátor - Náborář

No podľa mňa pekne zpracované a prehladné ako už písal suspectt
a ľúbi sa mi že vieš ako sa zachovať pri problémoch.



Takže podla mňa to vyzerá na ANO

4žiadosť na Administratorku GTA Empty Re: žiadosť na Administratorku GTA Mon Aug 06, 2018 11:08 am

Wampyro


Administrátor - Náborář
Administrátor - Náborář

Takže už k tomu nie je čo dodať, už je rozhodnuté.


PŘIJATA na pozícií administrátora level 4

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru