Gta samp server ip 82.208.17.10:27971
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gta samp server ip 82.208.17.10:27971


You are not connected. Please login or register

Chyba modu - Marihuanové Polia

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Chyba modu - Marihuanové Polia Empty Chyba modu - Marihuanové Polia Mon Aug 13, 2018 1:58 pm

Wampyro


Administrátor - Náborář
Administrátor - Náborář

Všimol som si túto chybu iba 13.8.2018, ale malo by sa to opraviť lebo stačí predať marihuanové pole a znovu kupiť a znovu predať a znovu kupiť a stale dokola a sú rýchle peniaze z toho. Zneužívajú to hráči a majú plno penazí.



Naposledy upravil Wampyro dne Mon Aug 13, 2018 2:22 pm, celkově upraveno 1 krát

2Chyba modu - Marihuanové Polia Empty Re: Chyba modu - Marihuanové Polia Mon Aug 13, 2018 1:59 pm

Wampyro


Administrátor - Náborář
Administrátor - Náborář

Malo by sa to opraviť, kedže keď to pôjde takto ďalej tak budú mať hráči miliony.

3Chyba modu - Marihuanové Polia Empty Re: Chyba modu - Marihuanové Polia Mon Aug 13, 2018 2:06 pm

Lucinka

Lucinka
pokročilý
pokročilý

Po 1 Veins to nerobil sám takže pššt
2 keď tak je to také ako keby som si ja kupovala a predávala ale to je jedno či to predám za 5 min alebo hned
3 Je to na to že keď si kúpiš a chceš predať dostaneš 25k takže je to jedno a ak to bude predávať za NULA  tak keď kúpim dom a budem chcieť predať tak za NULA ok a jeto
4 Hráč si to kúpi ale chce to aj predať lebo mu to moc nezarába a na to je tam tlačidlo Predať


Podla mňa je to blbosť
Všetko odomňa lol! sunny

4Chyba modu - Marihuanové Polia Empty Re: Chyba modu - Marihuanové Polia Mon Aug 13, 2018 2:12 pm

Wampyro


Administrátor - Náborář
Administrátor - Náborář

Lenže toto nie je blbosť, malo by sa to Predať nastavit na 0$ nech sa na tom nezarába.. A hráč nemá na marihuane zarábať tak, že bude klikat Predať Kupiť PRedať Kupit.. Hráč ma na na tom poli zbierať marihuanu a bud si ju nechať alebo predať. Nie predavať a kupovať stále dokola pole..

5Chyba modu - Marihuanové Polia Empty Re: Chyba modu - Marihuanové Polia Mon Aug 13, 2018 2:20 pm

Lucinka

Lucinka
pokročilý
pokročilý

Prosím aby si stiahol to meno Veins že nemáš mojho brata moc rád to je jedno si HL administrátor a máme si brať Príklad a ty mi napíšeš že ho nemáš rad tak ho nedáš dole čo si ty za hl admina ?

A dobre keď bude 0$ tak budú aj domy na predaj za 0 s tiež na ních zarábaš xD
lol!

6Chyba modu - Marihuanové Polia Empty Re: Chyba modu - Marihuanové Polia Mon Aug 13, 2018 2:28 pm

Wampyro


Administrátor - Náborář
Administrátor - Náborář

Nedávam ho dole, z dôvodu že ho beriem ako príklad ako rýchlo sa dá na tej chybe zarobiť, a nemusím poslúchnuť že či to dám dole alebo nie. Nemám ho rád, to je tiež pravda ale nedávam ho tam kvôli tomu.

7Chyba modu - Marihuanové Polia Empty Re: Chyba modu - Marihuanové Polia Mon Aug 13, 2018 9:00 pm

INSPECTH

INSPECTH
Admin
Admin

Tenhle problém bude vyřešen zítra .
děkuji za report .

- konec hádek . pokud to takhle půjde dál budu to muset řešit já ato nechce ani jeden z vás .

https://vilgaria.forumczech.com

8Chyba modu - Marihuanové Polia Empty Re: Chyba modu - Marihuanové Polia Tue Aug 14, 2018 4:32 pm

Wampyro


Administrátor - Náborář
Administrátor - Náborář

Ja nechcem hádky, ja len vysvetľujem že ho tam dávam len ako príklad.. Nie kvôli tomu ako písala Lucinka že ho nemám rád. A Lucinka, nedal som ho dole kvôli tomu že ho nemám rád ale kvôli tomu že je to brané ako príklad.

9Chyba modu - Marihuanové Polia Empty Re: Chyba modu - Marihuanové Polia Tue Aug 14, 2018 6:45 pm

INSPECTH

INSPECTH
Admin
Admin

Bugy opraveny .

https://vilgaria.forumczech.com

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru