Gta samp server ip 82.208.17.10:27971
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gta samp server ip 82.208.17.10:27971


You are not connected. Please login or register

PŘIJAT MAREK157 ADMINISTRÁTOREM YOKER

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1PŘIJAT MAREK157 ADMINISTRÁTOREM YOKER Empty PŘIJAT MAREK157 ADMINISTRÁTOREM YOKER Sat Sep 01, 2018 4:06 pm

Marek157


[FCB] administrátor serveru
[FCB]  administrátor serveru

::::::::::::::::::::ZAKLADNÍ OTÁZKY:::::::::::::::::::::::::::::
 
-> Proč chcete být správce serveru? : Pretože chcem držať cheaterov ďalej od server a chcem pomáhať novým ľudom na servery a zabávať ostatných eventami.

-> Kolik je vám let? : 13-rokov čoskoro budem mať 14

-> Už jste někdy byli zakázáni nebo vzkopnuti ze serveru jiným adminem? :Nie

-> Máte čas se na server? : Mám ale mám aj iné povinnosti ako je napr. futbal a rodina.

-> Vaše jméno na serveru: Moje meno na servery je Marek157.

-> Váš E-mail (kde vás může náborář nebo výšší hodnost kontaktovat ohledně náboru): Môj E-mail je marekmica9@gmail.com

::::::::::::::::::ADMIN OTÁZKY :::::::::::::::

-> Co uděláte když zahlídnete v chatu něčí heslo/login (jakýkoliv) ? : Vymažem chat. (príkazom /c )

-> Co uděláte , když zahlídnete cheatera , hackera , nebo hráče využivající parkour mod?: Dám mu ban. (napr. keď používa nesmrteľnosť a nepovolené zbrane na servery)      

-> Jak se zachováte , když zahlídnete administrátora zneužívat admin LVL , nebo porušovat pravidla ?: Nahlásim to majiteľovi alebo adminovi z väčšou hodnosťou.

-> Jak se zachováte při nátlaku nováčku na serveru ? : Mal by som každého privítať a každému pomôcť.

INSPECTH

INSPECTH
Admin
Admin

PŘIJAT

https://vilgaria.forumczech.com

Wampyro


Administrátor - Náborář
Administrátor - Náborář

Myslím si že z teba bude dobrý administrator Smile Keďže podľa mňa ani nie je čo poprieť v tvojej prihláške a aj ako som si všimol na servery.

INSPECTH

INSPECTH
Admin
Admin

Wampyro napsal:Myslím si že z teba bude dobrý administrator Smile Keďže podľa mňa ani nie je čo poprieť v tvojej prihláške a aj ako som si všimol na servery.



Právě proto jsem ho jmenoval sám administrátorem serveru ač je mu 13 je schopný a na našem serveru jeden z nejlepších hráčů .

https://vilgaria.forumczech.com

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru