Gta samp server ip 82.208.17.10:27971
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gta samp server ip 82.208.17.10:27971


You are not connected. Please login or register

MakeBitch - ZAMÍTNUTO ADMINISTRÁTOREM WAMPYRO

2 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

MakeBitch


Nováček
Nováček

-> Proč chcete být správce serveru? : Chtel bych zlepsit server a pozvat hrace na server.
-> Kolik je vám let? : 17
-> Už jste někdy byli zakázáni nebo vzkopnuti ze serveru jiným adminem? : nikdy se mi to nestalo
-> Máte čas se na server? : ano mam pokud mi do toho neco neskoci.
-> Vaše jméno na serveru:MakeBitch
-> Váš E-mail (kde vás může náborář nebo výšší hodnost kontaktovat ohledně náboru):Wukii@post.cz

::::::::::::::::::ADMIN OTÁZKY :::::::::::::::
-> Co uděláte když zahlídnete v chatu něčí heslo/login (jakýkoliv) ? : smazu chat nebo varuju hrace aby nezverejnoval hesla nebo nicky hracu
-> Co uděláte , když zahlídnete cheatera , hackera , nebo hráče využivající parkour mod?: Budu ho varovat at to nedela pokud tam neucini moji varovanie a bude nadale pokracovat dam mu ban
-> Jak se zachováte , když zahlídnete administrátora zneužívat admin LVL , nebo porušovat pravidla ?: Pokud na serveru bude admin s veci hodnosti tak mu napisu at mu odebere prava. Pokud na serveru nebude ani hlavni admin tak pujdu na web a pozadam nekoho aby sel na server
-> Jak se zachováte při nátlaku nováčku na serveru ? : Napisu mu ze se omluvam, ze nestiham ze tu je moc hracu.

Wampyro


Administrátor - Náborář
Administrátor - Náborář

Ďakujeme za ďalšiu žiadosť.

- Hackera či cheatera využívajúceho hacky ktoré zvýhodňujú hneď banuj napr. (Airbrk, Weapon cheat, nesmrteľnosť atď.)
- Pri nátlaku hráčov by si mal každému pomôcť a privítať ho


+ Máš dostatočný vek tým pádom aj rozum
+ Vieš čo robiť pri problémoch až na to že varuješ hackerov / cheaterov


Tak isto ako Master2016 si počkaj na rozhodnutie do zajtra

Wampyro


Administrátor - Náborář
Administrátor - Náborář

NEPRIJATY ale ak budú nejaké problémy s Master2016 tak budeš mat väčšiu šancu na postup do a-teamu.

Wampyro


Administrátor - Náborář
Administrátor - Náborář

ZAMIETNUTE ! Dôvod je ten že aj tak ta nie je na servery vidno.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru